Kategoria: Chrzciny i Komunia

Chrzest i podziękowania dla gości

W naszej ofercie obok podziękowań dla gości weselnych i komunijnych, nie mogło zabraknąć również podziękowań dla gości przybywających na Chrzest. Upominki dla gości w formie drewnianych serduszek to gwarancja dobrego wyboru. Zaletą każdego z nich jest magnes, który umożliwia umocowanie do lodówki. Tym sposobem upominek staje się automatycznie trwałą pamiątką. Na jego atrakcyjność wpływa też grawer widniejący na całej powierzchni serca.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Drewniane podziękowania dla gości z okazji komunii

Drewniane, niewielkich wymiarów serduszka mogą być doskonałym upominkiem dla gości, którzy przybyli na Pierwszą Komunię Świętą. Takie mamy w swojej ofercie. Są eleganckie i nowoczesne. Tworzymy je z drewna dobrej jakości. Z jednej strony wykonujemy grawer dopasowany do wydarzenia, z drugiej zaś mocujemy magnes. Dzięki temu serduszka są praktyczne. Są z jednej strony upominkiem i podziękowaniem, a z drugiej pamiątką.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Chrzciny noworodka

Zaproszenia na chrzest to początek całej imprezy. Niejedna osoba pragnie takie wspaniałe zaproszenia mieć. Dzisiaj klienci wiedzą w jaki sposób organizować uroczystość, to dla nich ważna rzecz. Niejedna osoba kupuje kartki na chrzciny oraz wysyła chrzest podziękowania po zakończeniu takiej uroczystości. Wierszyki na chrzciny są symbolem nieco przestarzałych zwyczajów, ale dzisiaj warto zatroszczyć się o organizowanie wyjątkowych wydarzeń w nieco inny sposób.

noworodek
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Niekoniecznie trzeba sięgać po wierszyki. Rodziny nagrywają filmy i robią zdjęcia – to najpopularniejsze sposoby uwieczniania chrzcin. Niejedna osoba chce organizować wspaniałe chrzciny dla swojego malucha. Dzieciaki zawsze uwielbiają oglądać zdjęcia z chrztu, bo samej uroczystości nie pamiętają, są za małe, aby brać w niej udział. Na pewno wyjątkowy chrzest to podstawa, a dorośli chcą, by ten dzień był wyjątkowy dla całej rodziny. Jest to święto o wymiarze duchowym, a komercja to pewien dodatek. Wyjątkowe chrzciny to czas dla niejednej osoby, która o takich chrzcinach marzy oraz śni. Jakość w dobrej cenie i elegancja są na pewno najlepszej klasy.

Zaproszenia na ślub wzory - zakaz kopiowania artykułów ze strony